Militarne

Fotele mogą być wyposażone w zintegrowane 2-, 3-, 4- lub 5-punktowe pasy oraz w regulowane podłokietniki i zagłówki z bocznym podparciem kasku ochronnego.

Fotele militarne zostały zaprojektowane w taki sposób, aby spełniać wysokie wymagania ergonomii i komfortu stawiane współczesnemu sprzętowi wojskowemu. Fotele militarne są projektowane w ścisłej współpracy z przedstawicielami służb technicznych poszczególnych rodzajów wojsk.

Oferujemy szeroką gamę specjalistycznych i niezwykle wytrzymałych tkanin, które są odporne na zabrudzenia i wilgoć. Poduszki oparcia i siedziska mają kilka opcji konfiguracji i są zaprojektowane tak, aby zapewnić optymalny komfort niezależnie od wyposażenia wojskowego czy warunków terenowych. Naszym klientom oferujemy również możliwość zaprojektowania foteli militarnych lub specjalnych w oparciu o indywidualne, specyficzne wymagania. Dysponujemy biurem projektowym o ponad 20-letnim doświadczeniu w tej branży, które jest w stanie opracować dowolne rozwiązanie dedykowane dla sprzętu wojskowego i różnych warunków eksploatacji.

Oferowane przez nas fotele militarne, poza rynkiem rodzimym producenta, dostarczane są aktualnie do większości krajów NATO, w tym również do producentów w Polsce.

Specjalny fotel kierowcy

Specjalny fotel kierowcy

Fotel spadochroniarza

Fotel spadochroniarza

Fotel spadochroniarza

Fotel spadochroniarza

Fotel strzelca

Fotel strzelca

Fotel strzelca

Fotel strzelca

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami