O Firmie

O Firmie

Łańcut dn. 04.03.2021r.

Firma PROKAR założona została w 1 czerwca 2004 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie, głównie w branży motoryzacyjnej i transportowej, które pozwoliło jej uzyskać ugruntowaną pozycję na rynku. Podstawowa aktywność firmy, to sprzedaż autobusów oraz pojazdów użytkowych, w tym również autobusów pochodzących z rynku wtórnego. Naszą ofertę handlową dopełniają komponenty oraz materiały powszechnie wykorzystywane do produkcji pojazdów silnikowych, specjalistyczne narzędzia wiertnicze i szeroki asortyment elementów złącznych.

Nadrzędnym celem przedsiębiorstwa jest satysfakcja klienta. Propozycje i oferty, które znajdą Państwo na naszej stronie, to profesjonalne i współczesne rozwiązania rekomendowane przez naszych Partnerów, których reprezentujemy na rynku polskim. Wszystkie produkty spełniają wszelkie wymagania oraz normy obowiązujące na rynkach Unii Europejskiej, co potwierdzają stosowne certyfikaty.

Misja firmy
„Gdy nie wiesz, do którego portu płyniesz, żaden wiatr nie jest dobry.” – Seneka Młodszy
Nie istniejemy tylko dla samych siebie. Istniejemy i działamy przede wszystkim dla Was! Wasza ocena i opinia była, jest i zawsze będzie dla nas najistotniejsza! To Wy jesteście naszymi portami i nawet najsilniejszy sztorm nie przeszkodzi nam zacumować przy Waszych nadbrzeżach!

Wizja firmy
„Trzeba z żywymi naprzód iść, po życie sięgać nowe, a nie w uwiędłych laurów liść z uporem stroić głowę!” – Adam Asnyk
Systematyczny rozwój, diagnozowanie potrzeb potencjalnych klientów i spełnianie ich oczekiwań, to nasze główne przesłanie. Sukcesy nas nie upajają, a wręcz przeciwnie dopingują do lepszej, efektywniejszej pracy. U nas sukcesy smakują najlepiej, gdy możemy się nimi dzielić z naszymi klientami. Na tak solidnych fundamentach zamierzamy budować naszą pozycję rynkową.

Nasze wartości
Naszą największą wartością są zasoby intelektualne. Profesjonalna, doświadczona kadra pozostaje do Państwa dyspozycji. Właściwie wyselekcjonowany zespół gwarantuje Państwu najwyższy poziom usług, w każdym obszarze aktywności firmy.

Cel firmy
Najwyższe szczyty świata same do nas nie przyjdą, jeżeli chcemy na nich stanąć, musimy je zdobyć.

Nasi partnerzy

VBI Group
GLASSPORT
DREMEC
UniDrillTech
EEM METALAVTOPROM
Gecko Fastering Solutions

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami