Wyroby z pianki poliuretanowej

Integralna i modelowana elastyczna pianka poliuretanowa.

Obecnie pianka FEPP jest głównym materiałem używanym do produkcji mebli tapicerowanych, materacy, poduszek oraz innych wyrobów do siedzeń i kanap.

W oferowanych przez nas wyrobach wykorzystujemy najnowsze procesy technologiczne, które zapewniają ich wysoką jakość oraz trwałość.

Proces produkcyjny rozpoczyna się od zaprojektowania i stworzenia modelu części miękkiej.

Na podstawie modeli wykonywana jest forma, w której odbywa się maszynowe spienianie i formowanie elementów z elastycznej pianki poliuretanowej do wymaganej gęstości i sprężystości.

FEPPU to produkt polimeryzacji składników chemicznych oparty na technologii MDI, woda oraz powietrze są katalizatorem i stabilizatorem, co zapewnia ekologiczną czystość i bezpieczeństwo dla zdrowia ludzkiego.

Gęsta mikroporowata struktura i warstwa powierzchniowa zapewniają odporność na wilgoć. Produkty wykonane z takiej pianki poliuretanowej są antybakteryjne, przeciwgrzybicze i niealergizujące. Trwałość 15-20 lat. Produkty wykonane z formowanej elastycznej pianki poliuretanowej zachowują swoje właściwości w zakresie temperatur od -20°C do + 60°C, odporne na działanie olejów, grzybów i nie pochłaniają wilgoci.

Dzięki temu, że modele i formy wykonywane są bezpośrednio przez biuro konstrukcyjne producenta, jesteśmy w stanie zaprojektować i wyprodukować produkt według Państwa oczekiwań, wymagań i preferencji!

Produkty wykonane z integralnej  i modelowanej elastycznej pianki poliuretanowej.

Produkty wykonane z integralnej i modelowanej elastycznej pianki poliuretanowej.

FEPP

Komponenty formowane próżniowo z tworzyw sztucznych.

Komponenty formowane próżniowo z tworzyw sztucznych.

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami